Gümüş Su

Türkiye’nin ilk ambalajlı su markalarından biri olan Gümüş Su, yeniden kaynağından doğdu. 1985 yılından beri bilinen, tanınan, sevilen Gümüş Su; aynı heyecanla farklı bir uzmanlıkla tekrar su servisine başladı. Gümüş’le birlikte su hepimize daha iyi geldi.

Gümüş Su, 1985 yılından itibaren ambalajlı su sektöründe bilinen, tanınan ve sektörün ilklerinden olan bir markadır. Kaynağından yeniden doğan ve yeniden Türkiye’nin markası olmaya aday bir marka olan Gümüş Su’nun kaynak kalitesi, yüksek teknolojik yapıya sahip üretim tesisleri ve kurumsal yapısı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte ve müşteri odaklı bir anlayışla çalışmaktadır.

Gümüş Doğal Kaynak Suyu, Uludağ’ın eteklerinde olan Çataldağ Bölgesi’nin 780 metre yüksekliğindeki kaynağından çıkarak, yüksek kalitedeki boru hatları ile üretim tesisimize ulaşmakta ve tam teknolojik modern makinalarda el değmeden dolum aşamasında özenle şişelenerek siz değerli müşterilerimizin damak zevkine sunulmaktadır.

Ürün değerleri olarak oldukça zengin bir içeriğe sahip olan ürünümüz, 7.90 pH oranı gibi yüksek ve insan sağlığına oldukça faydalı bir pH değerine sahiptir. Su kaynağımız ve periyodik ürün analizlerimiz Sağlık Bakanlığı tarafından yasal süreçlere uygun olarak gerçekleştirilerek onaylanmaktadır. Gümüş Doğal Kaynak Suyu siz değerli müşterilerimize sadece ürün kalitesi ve hizmet kalitesi ile değil, damak zevkinize de uygun olan bir hizmet anlayışı ve güveni de sunmayı amaçlayan bir ekip ile hizmet vermektedir.

Gümüş Doğal Kaynak Suyu olarak kaynağımıza, doğallığımıza, kalitemize güvenerek, siz değerli müşterilerimize daima suyumuz ile birlikte kalitenin de tadına varmanız için çalıştığımızı ve çalışacağımızı bildirir, ürünümüzü tercih ettiğiniz ve ilginiz için teşekkür ederiz.